Lista akcji

Akcja kulinarna: #jemrosol i wspieram Reprezentację Polski!


Czas trwania: od 2016-06-15 do 2016-07-10
Akcję założyła:
wiszniówka
#jemrosol i wspieram Reprezentację Polski!

Opis akcji

Kucharz Polskiej reprezentacji Tomasz Leśniak zdradził szczegóły codziennego menu piłkarzy naszej kadry. Okazuje się, że nasi reprezentanci codziennie jedzą na obiad rosół. Wpadłam więc na pomysł akcji, którą możemy okazać wsparcie Polskiej Reprezentacji: w dniu ich meczu zjedzmy rosół, tak jak oni ;) To chyba najbardziej znana zupa w naszym kraju i mimo tego, że jest bardzo prosta w przygotowaniu, to jednak każdy robi ją po swojemu. Przepisów na rosół jest pewnie tyle, co polskich domów, dlatego zapraszam Was do dzielenia się swoimi recepturami na przygotowanie tej pysznej zupy. Niech kibicowanie będzie dobrą okazją do zebrania kolekcji przepisów na wszelkiego rodzaju rosoły :)

Zasady akcji:

Do akcji można dodawać przepisy na rosół w różnych wariantach: buliony, consomme, a także wegetariańskie wywary warzywne. Chodzi o wszystkie te zupy, które wyglądem i smakiem przypominają klasyczny rosół.
Zdjęcie potrawy musi zawierać również nasze barwy narodowe. Może to być np. dowolny gadżet kibica albo kwiaty w kolorze biało-czerwonym.

Byłoby super, gdybyście udostępniali zdjęcia swoich potraw, biorących udział w tej akcji w sieciach społecznościowych, opatrzone właśnie hashtagiem #jemrosol.

Akcja trwa do końca Euro 2016, bo każdy prawdziwy kibic wierzy, że jego drużyna dojdzie do finału! :)

Najciekawszy wpis zostanie nagrodzony Saszetką na zioła "Aromatyczny Kurczak", która jest bardzo przydatna m.in. do gotowania rosołu.

Zasady:
  • Można dodać po kilka wpisów z jednego bloga.
  • Nie można dodawać wpisów napisanych przed rozpoczęciem akcji.
  • Dodane wpisy wymagają akceptacji przez koordynatora akcji.
  • Wymagane jest wklejenie banerka akcji pobranego ze strony akcji.
  • Wpis musi zawierać zdjęcie potrawy.
  • Akcja jest konkursem. Durszlak.pl nie jest organizatorem konkursu i nie odpowiada za treść regulaminu oraz za jego przestrzeganie.

1 uczestnik
wiszniówka

Warunki uczestnictwa ×

Warunki zgłoszenia