Lista akcji

Akcja kulinarna: Zapiekany makaron


Czas trwania: od 2012-01-28 do 2012-01-29
Akcję założyła:
aga-aa
Zapiekany makaron

Opis akcji

Zapewne słyszeliście o kampanii edukacyjnej „Makaron rządzi zdrowo”, realizowanej przez Polską Izbę Makaronu z Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych. Lub natknęliście się na mieście na billboardy z wizerunkiem Makronu Edka.

Oni, podobnie jak my, namawiają na jedzenie makaronu. Bo jest smaczny, korzystny dla zdrowia i figury (jeżeli nie pakujemy go w bardzo kaloryczny sos) i kreatywny (nie tylko przez wzgląd na to, ile kształtów można znaleźć na półce sklepowej).
Zatem skoro mamy podobny cel, można zrobić coś wspólnie. Tym samym zapraszamy Was do gotowania w weekendowej akcji „Zapiekany makaron”, która odbędzie się 28 i 29 stycznia.

Szukajcie przepisów, przetrząśnijcie szafki kuchenne i gotujcie kreatywnie. Wszystkie chwyty dozwolone, pod warunkiem, że będzie to danie z makaronem i będzie wyjęte z piekarnika. Wszak mamy zimę, więc przydałoby się rozpalić nowoczesne ognisko domowe i ogrzać dobrą potrawą.

Akcję przeprowadzamy na Durszlaku, ale zapraszamy również tych, którzy nie prowadzą bloga, a chcieliby wziąć udział we wspólnej zabawie.
Ponieważ wymyśliłyśmy sobie, że w notce podsumowującej akcję zamieścimy nie tylko linki do blogów, ale też Wasze przepisy i zdjęcia, prosimy o mailowe potwierdzenie, czy zgadzacie się na taką publikację.

Dania dodawajcie do akcji na Durszlaku, a we wpisie koniecznie dodajcie bannerek akcji. Natomiast osoby bez bloga (o ile takie się pojawią), prosimy o wysłanie zdjęcia i przepisu na adres zemfiroczka@gazeta.pl.

Pamiętajcie wspomnieć, czy zgadzacie się na publikację zdjęcia i przepisu. Jeżeli nie, też nic nie szkodzi, bo w podsumowaniu tak czy siak znajdzie się link do Waszej strony (w przypadku bloga). Obligatoryjne potwierdzenie dotyczy tylko osób nieblogujących.

Aby po smacznym jedzeniu mile zakończyć zabawę Izba Makaronu obdaruje trzy osoby zestawem podarunków, w których skład będzie wchodzić książka „Makaron – My Story” (limitowany, kolekcjonerski nakład z przepisami na dania makaronowe polskich celebrytów pod red. Pawła Lorocha) oraz kilka drobiazgów inspirowanych kampanią Izby Makaronu.
Dania wybierze Pasta i Basta w komisyjnym 2 osobowym składzie (Princess i Oczko).

Zwycięskie makaronowe propozycje ogłosimy w podsumowaniu akcji i na naszym blogu Pasta i Basta!.

Zapraszamy :)

Zasady:
  • Można dodać po kilka wpisów z jednego bloga.
  • Nie można dodawać wpisów napisanych przed rozpoczęciem akcji.
  • Wymagane jest wklejenie banerka akcji pobranego ze strony akcji.
  • Wpis musi zawierać zdjęcie potrawy.
  • Akcja jest konkursem. Durszlak.pl nie jest organizatorem konkursu i nie odpowiada za treść regulaminu oraz za jego przestrzeganie.

1 uczestnik
Bożena

Warunki uczestnictwa ×

Warunki zgłoszenia