Koncentraty bulionów Krakus

ponad rok temu

Koncentraty marki Krakus to idealna recepta dla tych, którzy cenią w kuchni klasyczny smak oraz nowoczesne rozwiązania zapewniające wygodę.

Krakus

Bulion to podstawa wielu dań w polskiej kuchni – nie tylko rosołu, ale też innych zup i dań głównych. Przygotowanie smacznego i wartościowego bulionu to jednak zadanie czasochłonne i wymagające wielu przygotowań. Krakus znalazł sposób, jak temu zaradzić – koncentraty bulionu to wygodne rozwiązanie gwarantujące szybkie i smakowite efekty!

Bulion warzywny i drobiowy Krakus to pewność aromatu i dopracowanego smaku. Wyróżnia je oryginalny smak, starannie zachowany w procesie przygotowania. Wystarczy rozcieńczyć bulion z wodą i dodać ulubione składniki. Na bulionie możesz przygotować dowolną zupę lub dodać do risotto.

Koncentraty marki Krakus to idealna recepta dla tych, którzy cenią w kuchni klasyczny smak oraz nowoczesne rozwiązania zapewniające wygodę. Unikalna receptura bulionu warzywnego i drobiowego, bez konserwantów, zagęstników i glutaminianu sodu to szybki i smakowity niezbędnik w każdej kuchni.

 

 Krakus

Krakus

Więcej informacji na http://krakus.pl/