Twoja kuchnia ma to coś! - wyniki akcji

prawie 2 lata temu

 

Twoja kuchnia ma to coś

 

 

Twoja kuchnia ma to coś!Smak nie ma definicji. Każdy lubi coś innego. Ale najwięcej radości sprawia tworzenie własnych kompozycji. Czegoś, czym można wszystkich zaskoczyć.


Na akcję konkursową "Twoja kuchnia ma to coś" należało stworzyć danie z dowolnym serkiem Apetina, które nie tylko zaskoczy smakiem, ale też będzie miało "to coś!". Na konkurs zgłoszono dania główne, przystawki, sałatki, zupy, a nawet desery. W galerii konkursowej znalazło się 113 przepisów walczących o niezwykłą nagrodę - wyjazd do Londynu oraz publikację przepisu w modnym magazynie Pyszne. Wybór nie był prosty!

Nagroda główna

Kulinarna podróż do Londynu dla dwóch osób (Borough market tour z Celią Brook, Lunch w restauracji Nopi, Kolacja w restauracji Dinner by Heston Blumenthal oraz publikacja przepisu w magazynie Pyszne

Nagroda 

Wygrywa...

chilliczosnekioliwa za przepis: Drożdżowe bułeczki do odrywania z cukinią i fetą. Pizza zawijana.

Gratulujemy!!! Czekamy na wrażenia z podróży :-)

Wyróżnienia - patelnie grillowe DUKA:

Patelnia grillowa DUKA

 

trafiają do: olimpia34, kolorowytalerz, croquante, Smyk, kaja19, kraina miodem płynąca, MatczyneFanaberie, aniczka, Pastelle, OstraNaSłodko - serdecznie gratulujemy! Ze wszystkimi laureatami będziemy się kontaktować e-mailowo.

 

Brak użytkownika
Brak użytkownika Obserwuj bloga Obserwujesz bloga
Brak bloga
Brak Przepisu

Brak Przepisu 1