Forum:Aktualizacja zdjęć na durszlaku

Obserwuj wątek
Miętowa Kuchnia
Miętowa Kuchnia
ponad 5 lat temu cytuj

Pomyślałam sobie właśnie, że fajnie gdyby na durszlaku była możliwość aktualizacji zdjęć do przepisów. Czasem zdjęcie zostaje zmienione, a na durszlaku zostaje to, które zostało pobrane przy publikowaniu posta. Nie wiem na ile takie coś jest do wykonania, ale może w przyszłości warto pomyśleć o takim rozwiązaniu (zwracam się tutaj do osób zajmujących się stroną:)). Wtedy każdy użytkownik przy swoich opublikowanych przepisach mógłby mieć przycisk "zaktualizuj przepis" i po naciśnięciu, przepis byłby jeszcze raz pobierany z bloga.

srk76
srk76
ponad 5 lat temu cytuj

Nie głupie. Jak patrzę na niektóre moje foty to też mi się to marzy :D

marcin
marcin
ponad 5 lat temu cytuj

Pomyślimy nad tym. Dzięki za sugestię.

upBarbara
upBarbara
prawie 4 lata temu cytuj

Witam Mam pytanie, a co w sytuacji, gdy przepisy zostały pobrane bez zdjęcia, pomimo, ze na blogu były i są zdjęcia, zanim w ogólne zapisałam się do durszlaka. Czy jest zatem możliwość dodania tych zdjęć. Ewentualnie kiedy będę mogła to uczynić?
Druga strawa, na blogu mam blisko 40 przepisów, ale zostały pobrane tylko 25, czy te pozostałe będą sukcesywnie pobierane? Jeśli tak to kiedy, jeśli nie to dlaczego, co mam zrobić w takie stacji aby tu się znalazły również te pozostałe?
Mam nadzieję, że otrzymam odpowiedź.
pozdrawiam

kati
kati
prawie 4 lata temu cytuj

Napisz na pomoc@durszlak.pl
Pamiętaj też podać link do bloga:)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć