Forum:Jestem brzydka, ale za to popularna!

Obserwuj wątek
vicky

vicky

5 wpisów
vicky
vicky
ponad 5 lat temu cytuj

Jak zwiększyć liczbę wyświetleń posta? Wystarczy w miniaturce, która wyświetli się na durszlaku dać zdjęcie czyjeść doopy, cycków lub swoje zdjęcie, na którym widać twarz właściciela bloga. Zauważyliście, że te wpisy są najbardziej klikane? Nieważne, że jestem brzydka i niefotogeniczna (wszystkie te damy które dają swoje zdjęcia w publikowanym poście są brzydkie), ważne że zwiększę liczbę wyświetleń swojego bloga.

mager
mager
ponad 5 lat temu cytuj

No tak, ale stwierdziłaś oczywistą oczywistość. Nie od dzisiaj wiadomo, że ludzie lubią cycki. Ludzie ogólnie są typami podglądaczy. Jeżeli można kogoś podejrzeć, zobaczyć jak wygląda to zawsze chętnie z tej sposobności korzystają.

Ale właściwie o co chodzi? Masz jakiś problem z tym, czy jak? Bo nie bardzo rozumiem temat.

Mirabelka
Mirabelka
ponad 5 lat temu cytuj

Były raz zdjęcia bardzo ładnego dekoltu, w rekordowym czasie zyskał największą bodajże liczbę kliknięć :) w poście wyjaśnione było, że to prowokacja, żeby unaocznić, że większość ludzi na Durszlaku bardziej niż nowych przepisów ciekawych jest czyjegoś życia, wyglądu itd. To tłumaczy ogromną popularność Pomponików, Pudelków itd. Czy to smutne, czy nie - nie mnie to oceniać, ale w każdym razie prawdziwe. Nie od dziś wiadomo, że tak działa marketing. Marketing w najczystszej postaci. Czy można mieć pretensje do osoby, która wykorzystuje te proste zasady? Moim zdaniem nie :) W końcu działa legalnie, to jej blog, nie spamuje nigdzie. Można mieć najwyżej pretensje do tych kilkuset Durszlakowiczów, którzy kierują się takimi a nie innymi pobudkami podczas klikania na wybrany post :) Tylko że to się raczej nie zmieni. A wręcz podejrzewam, że te praktyki staną się coraz powszechniejsze i za jakiś czas Durszlak zacznie przypominać facebook ;)))

Ale akurat ocenianie czyjegoś wyglądu jest poniżej poziomu. Może jednak Pomponik/Pudelek to portal dla Ciebie, a nie Durszlak? ;)

Sugeruję jednakowoż wrzucić na luz i... nie klikać tam, gdzie nie ma się ochoty wchodzić :)

srk76
srk76
ponad 5 lat temu cytuj

:)

Jeśli chcesz zwiększyć ilość wejść to ani gołe cycki ani nawet durszlak Ci nie pomoże. To że ktoś raz wejdzie na cycki nie oznacza że zajrzy tam znowu. Same wejścia nic nie warte jeśli się nie ma ruchu i wracających gości.

BTW z durszlaka mam chyba najmniej wejść dziennych jak by na to tak uczciwie spojrzeć ale i tak lubię ten portal.

marcin
marcin
ponad 5 lat temu cytuj

Nie wiem już sam czy mam żałować czy nie, ale jeszcze nie widziałem wpisów, gdzie ktoś rozebrałby się dla Durszlaka :) Przejrzałem kilka dni wstecz i tylko kurczak rozebrany do rosołu mi mignął.

W każdym razie w moim przekonaniu zjawisko jest naprawdę marginalne (i jak słusznie @srk76 zauważył nie ma wielkiego wpływu na popularność bloga) i nie wiem, czy warto dłużej się nad nim zatrzymywać. Chciałem też zauważyć, że praktycznie wszystkie pisma mają na okładkach twarze. Nie bez przyczyny :)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć