Forum

Blog Forum Gdańsk 2012

Obserwuj wątek
bebak

bebak

23 wpisy
bebak
bebak
około 4 lata temu cytuj

Kto wybiera się na Blog Forum do Gdańska?
Dostałam dziś zaproszenie, a że jestem z Krakowa, to mam trochę kilometrów do przejechania i chętnie poznam osoby, z którymi mogłabym dzielić przedział w pociągu :)

gosijka
gosijka
około 4 lata temu cytuj

Ja niestety zbyt późno się o tym dowiedziałam :(

kiczenpl
kiczenpl
około 4 lata temu cytuj

Ja się wybieram z Warszawy, ale wyjeżdżam już w środę wieczorem :) Może warto zorganizować jakieś durszlakowe spotkanie? Obstawiam, że jest dużo więcej osób, które się dostały

Izaa
Izaa
około 4 lata temu cytuj

i ja też będę ;)))

bebak
bebak
około 4 lata temu cytuj

paulina_w, Izaa a skąd będziecie jechać?

Izaa
Izaa
około 4 lata temu cytuj

Bebak ja jadę z Kutna i tak patrze na pociągi to połącznie nie za ciekawe niestety jest. Zajrzałam na Twoj profil i widzę że jestes z Krakowa a Ty pociągiem sie wybierasz?

bebak
bebak
około 4 lata temu cytuj

Tak, pociągiem :) Tylko nie wiem jeszcze czy z przesiadką w Warszawie i na 5 rano w Gdańsku, czy bez przesiadek, na 10:15. Boję się, że jak pojadę tym drugim pociągiem, to nie zdążę tam na 11:00...

Izaa
Izaa
około 4 lata temu cytuj

ja też się nad tymi pociągami właśnie zastanawiam. Sprawdzałam to tramwajem jest okolo 15 minut na stadion.

gosijka
gosijka
około 4 lata temu cytuj

Bebak, Izaa - tramwajem z Gdańska Głównego jest jakieś 15-20 minut, z peronu dojdziecie (tunelem) do tramwaju w jakieś 5 minut, a od tramwaju do stadionu w jakieś 5-10 minut (zależy czy i z jak dużymi bagażami :D). No i oczywiście dodatkowo trzeba doliczyć czas oczekiwania na tramwaj, ale te przeważnie jeżdżą punktualnie :)

Nina
Nina
około 4 lata temu cytuj

ja też jadę - z Warszawy, szukam kogoś, kto chciałby pojechać samochodem w sobotę bardzo rano

marcin
marcin
około 4 lata temu cytuj

Reprezentujcie Durszlaka :)

aga-aa
aga-aa
około 4 lata temu cytuj
Nina: ja też jadę - z Warszawy, szukam kogoś, kto chciałby pojechać samochodem w sobotę bardzo rano

Nina o której wyjeżdżasz? po ile zrzutka?

gruszka
gruszka
około 4 lata temu cytuj

Jakby co to też będę :) Tyle, że w Gdańsku będę już od piątkowego poranka, więc ominie mnie opcja "wesoły pociąg" ;)

Izaa
Izaa
około 4 lata temu cytuj

dziewczyny a nocujecie w hotelu???

Kaś
Kaś
około 4 lata temu cytuj

też się melduję ;)
jadę z Łodzi, choć w Gdańsku będę już w piątek

Izza, tak, nocuję

Jadłonomia
Jadłonomia
około 4 lata temu cytuj

Ja też ruszam z Warszawy! Jade Polskim Busem dzisiaj nad ranem, jeździ często i tanio :)

kiczenpl
kiczenpl
około 4 lata temu cytuj

No to do jutra :) !

kiczenpl
kiczenpl
około 4 lata temu cytuj

I jak? Wszystkim udało się wrócić do domów? :)
Ja niestety po pierwszym dniu musiałam natychmiast wracać do Warszawy :( Strasznie mi szkoda, ale są rzeczy od nas niezależne zupełnie...

Podobało się Wam? Macie jakieś przemyślenia? Na facebooku widziałam, że jest kilka "obrażonych" blogerek na komentarze o sposobie pisania na blogach kulinarnych ;) Ja przymykam na to oko, bo faktycznie trochę prawdy w tym jest.

Tymczasem uciekam spać i liczę, że może jednak ktoś kto był się tutaj odezwie i zrelacjonuje :)

Izaa
Izaa
około 4 lata temu cytuj

mnie się ogolnie podobało! trochę zawiedziona byłam tymi warsztatami. O ile Pan fotograf jakąś wiedzę przekazał to Pani stylistka potraw nie wiem co tam robiła, "psikneła" wodą na owoce? tez uciekam spać bo jestem trochę zmęczona po podrózy

bebak
bebak
około 4 lata temu cytuj

Też dotarłam do domu, co prawda opóźnionym i nieogrzewanym pociągiem, po ponad 12 godzinach jazdy, ale zdążyłam się już przespać, więc mi lepiej ;).
Bardzo się cieszę, że mogłam Was i jeszcze kilka innych osób z poza kulinariów, poznać. Jednak samymi wykładami jestem nieco rozczarowana. Najbardziej warsztatami ze stylizacji, w których stylizacji nie było w ogóle. Nie, przepraszam, Pani stylistka na pytanie jaka serwetka będzie pasować do tych ciastek, odpowiedziała: "najlepiej sobie przymierzyć" i bardzo profesjonalnie przytaknęła na fioletową ;).

Zaloguj się, aby odpowiedzieć