Forum:Finał WOŚP Bemowo - Pilne! Prośba o pomoc

Obserwuj wątek
Iwona Ika
Iwona Ika
ponad 4 lata temu cytuj

Przekazujemy pilną prośbę ze strony organizatorów WOŚP Bemowo:

12 stycznia 2014 organizujemy na terenie Lotniska Bemowo wraz z Zeppelin Klub Lotnika Bemowski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W trakcie imprezy zaplanowane są różne atrakcje dla dzieci i rodziców takiej jak koncerty, animacje i występy artystyczne. Planujemy wspólne czytanie książek dla dzieci z aktorami.

Występ potwierdził już zespół PRIMETIME, który zyskał olbrzymią popularność w Must Be The Music.

Wystąpi również Cyber Marian oraz Eliana Przybylska. Czytać bajki dla dzieci będzie Paweł Wawrzecki oraz Paweł Hajnos z przyjaciółmi. Swoje przybycie potwierdził Marek Sierocki który przekaże na aukcję kilka sygnowanych swoim nazwiskiem płyt. Będą warszawskie food tracki.

Będzie można również kupić książki w księgarni Bullerbyn. Bar Minus 200 przeprowadzi pokazy mrożących krew w żyłach drinków.

W trakcie imprezy będzie ognisko z kiełbaskami a na godzinę 20:00 zaplanowane jest „światełko do nieba” – pokaz fajerwerków.

Przeprowadzona zostanie także aukcja pamiątek i różnych atrakcji przygotowanych przez zaprzyjaźnione firmy z których dochód przekażemy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zostało niewiele czasu, ale bardzo nam zależy, aby w trakcie imprezy specjaliści od kulinariów – blogerzy - zebrali się w jednym miejscu i zaprezentowali swoje specjały. Pilnie poszukujemy ich do prezentacji pyszności podczas niedzielnej imprezy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału i pomocy w akcji.

Zainteresowani mogą skontaktować się z Andrzejem Skoczniem: +48 668 909 63

Zaloguj się, aby odpowiedzieć