Forum:Odcienie bieli - konkurs

Nie - Typowe Wypieki
Nie - Typowe Wypieki
ponad 6 lat temu cytuj

Chciałbym się podzielić pewnym spostrzeżeniem. Kiedy kilka tygodni temu został ogłoszony konkurs fotograficzny "Odcienie bieli" i kiedy przeczytałam, że w jury będą zasiadać zarówno administratorzy "durszlaku" jak i przedstawiciele firmy wydawniczej "Helion", od razu mi przemokło przez myśl, że zapewne jednym z nich będzie Pafka, a jedno z nadesłanych zdjęć będzie należało do jego żony i zapewne uznane na jedno z "najładniejszych". Okazuje się, że się nie pomyliłam... Hm, ciekawe...
O ile mi wiadomo, to nigdy, w żadnym konkursie nie mogą brać udziału osoby w jakikolwiek sposób związane z organizatorem lub sponsorem konkursu.

urtica1
urtica1
ponad 6 lat temu cytuj

Nie-Typowe-Wypieki wiesz, ja już miałam nic nie pisać, ale uważam że to co napisałaś jest troszkę nie na miejscu.
Spójrz na pierwszy punkt w regulaminie konkursu. Tam jest napisane że w konkursie mogą brać udział wszyscy blogerzy mający zarejestrowanego bloga na durszlaku, to po pierwsze.

A po drugie ja nie wiem gdzie Ty wyczytałaś że Pafka jest w jakiś sposób związany z Durszlakiem (gwiazdki administratora nie ma, więc chyba jest takim samym użytkownikiem jak Ty czy ja), czy Wydawnictwem Helion. Bo ja szukam i szukam i nijak nie mogę tego znaleźć.

Ja osobiście uważam że zdjęcie Asiek jest ładne i bardzo ciekawie obrazuje temat, więc serio nie wiem o co Ci chodzi.

marcin
marcin
ponad 6 lat temu cytuj

Zarzuty są absurdalne, nikt ze zwycięzców konkursu nie jest w żaden sposób związany z Durszlakiem, a także nic mi nie wiadomo, by był związany z Wydawnictwem Helion.

Nie czujemy się kompetentni by leczyć obsesje, prosimy o powstrzymanie się od wypisywania absurdalnych zarzutów personalnych na tym forum.

Asiek
Asiek
ponad 6 lat temu cytuj

Nie-Typowe Wypieki, powiem krótko i bez zbędnych słów. Masz bardzo wybujałą wyobraźnie!
Marcin napisał już chyba wszystko, co można było napisać w tym temacie, więc nie widzę sensu aby jakkolwiek to komentować.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć