Forum:Hosting Obrazów - jaki polecacie

Obserwuj wątek
dariaanna

dariaanna

5 wpisów
dariaanna
dariaanna
prawie 6 lat temu cytuj

Witam, korzystam z hostingu imageshack i mam z nim problem, ponieważ czasami znikają mi na blogu zdjęcia.
Po prostu dodaję zdjęcia; pliki są w porządku, zdjęcia są załadowane, a po jakimś czasie np. po 2 miesiącach albo nawet po 5. okazuje się, że w jakimś poście brakuje mi jednego ze zdjęć. Czy Wy macie równiez taki problem czy może to wina mojego komputera lub systemu?
Chętnie poznam hostingi, z których Wy korzystacie i nie zniknęło Wam jeszcze z nich żadne zdjęcie (trudno obserwowac każdy post na swym blogu, aby kontrolować to czy zdjęcie jest czy też nie; boję się, że kiedyś nie wykryje mi połowy zdjęć z bloga, a raczej pierwotnych wersji nie zapisuję na płycie, ale chyba zacznę ;) ).
Pozdrawiam.

Jusia
Jusia
prawie 6 lat temu cytuj

Polecam Ci program z ktorego ja korzystam od wiekow - Picasa3! Polaczy sie z Twoim kontem w googlu (jezeli je posiadasz), poza tym zdjecia mozesz odrazu przerabiac i wysylac do albumu w sieci. Nie ma co sie martwi prywatnosc Twoich zdjec, gdyz mozesz ustawic preferencje kto ma widziec album ( publiczny, tylko dla osob z linkiem, tylko dla Ciebie). Ponad to z blogiem na bloggerze laczy sie automatycznie (nie wiem jak to jest z innymi) i mozesz prosto dodac swoje zdjecie na bloga (po doddaniu ono dalej tam jest) bez kolejnego trnasferu danych.

Tutaj jest oficjalna strona :

http://picasa.google.com/intl/pl/

Serdecznie polecam :)

Jusia

mager
mager
ponad 5 lat temu cytuj

Istotnie imageshack ssie, istotnie picasa jest spoko. Używałem dość długi imidższaka i zdjęcia również mi znikały. Potem przerzuciłem się właśnie na picasę i jest spoko. Nie wiem jak obsługa na innych platformach niż blogger, ale na bloggerze właśnie nic wygodniejszego chyba nie ma. Oba produkty należą do google więc są ze sobą zintegrowane.

KonradB
KonradB
ponad 5 lat temu cytuj

Ja i tak polecam własny serwer - koszt nie duży a jest pewność, że będzie działać :)

mager
mager
ponad 5 lat temu cytuj

Aaaa, no jak w ten sposób mamy rozmawiać to i ja polecam :) Ale to kosztuje. Być może nie majątek, ale kosztuje. A z rzeczy darmowych to zdecydowanie Picasa.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć