Forum:Suszenie samodzielne

Obserwuj wątek
haniupa

haniupa

5 wpisów
haniupa
haniupa
prawie 5 lat temu cytuj

Słuchajcie, jest sprawa. Kupiłam ostatnio suszone pomidory w zalewie w Tesco i były…przeokropne. Jestem wielką fanką suszonych pomidorów, ale tych nie dało się przełknąć.  I to niestety nie był pierwszy raz jak się natknęłam na takie obrzydlistwo. Stwierdziłam więc, że od jesieni 2013 zaczynam sama suszyć owoce i warzywa! A co! I tutaj przychodzicie mi ratunek! Jaką suszarkę wybrać? Przyznam się szczerze, że mam tylko jedną na oku (Zelmer, model FD1002) – czy ktoś jest w stanie mi coś sensownego zarekomendować?

Chili Cake
Chili Cake
ponad 4 lata temu cytuj

Ja kupilam taka z MPM produkt w carefourze. Zazwyczaj lubie kupowac przedmioty dobre, z wyzszej polki, zeby kupic raz, a porzadnie. Suszarke musialam kupic na szybko, bo tata zaskoczyl mnie 10 kilo grzybow. Wzielam pod pache i przyszlam do domu. Powiem z reka na sercu. Jest super. Cena byla nawet dogodna (kupilam ja rok temu. Nie wiem ile teraz kosztuje)

zlodziejkaaksiazek
zlodziejkaaksiazek
prawie 4 lata temu cytuj

Ja sama suszę pomidory, najczęściej w piekarniku. Ale z gotowych to lubię tylko i wyłącznie takie w oleju i z ziołami.

greencookies.pl
greencookies.pl
prawie 4 lata temu cytuj

Też myślę, że w piekarniku suszenie daje radę.. ja już któryś raz z rzędu tak suszę pomidory, choć raz miałam szczęście ususzyć je na słońcu - było wtedy bardzo gorąco i pomidorki ususzyły się w kilka godzin (na balkonie) :)

zlodziejkaaksiazek
zlodziejkaaksiazek
prawie 4 lata temu cytuj

Na słońcu jeszcze nie zdarzyło mi się suszyć pomidorków ;). Ale od niedawna mam mieszkanie z tarasem, więc w przyszłe lato wypróbuję też ten sposób.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć