Forum:Niekulinarne pytanie do bloggerów z Łodzi

Obserwuj wątek
kasiaaaa24

kasiaaaa24

7 wpisów
kasiaaaa24
kasiaaaa24
ponad 5 lat temu cytuj


Za jakiś czas wybieram się do Łodzi i ponieważ nigdy wcześniej nie miałam okazji być w tym mieście chciałabym się Was poradzić w kwestii zakwaterowania.

Potrzebuję znaleźć hotel w pobliżu Atlas Areny. Czy moglibyście albo coś konkretnego polecić, albo zasugerować które hotele znajdują się jak najbliżej tego obiektu?

I jeszcze jak bym mogła prosic o określenie jak daleko od Areny znajduje się Manufaktura.

Z góry dziękuję :)

shamandalie
shamandalie
ponad 5 lat temu cytuj

Od Atlas Areny do Manufaktury jest całkiem spory kawałek niestety. Nie wiem, czym planujesz się poruszać? MPK dawno się nie przemieszczałam, ale chyba bez przesiadki się nie uda.

A jeśli chodzi o zakwaterowanie to City Residence, przy Kopernika 65 będzie dosyć blisko. Pewnie jeszcze coś się znajdzie, ale mi akurat ten przychodzi do głowy:)

Asik.
Asik.
ponad 5 lat temu cytuj

Kasiu z Atlas Areny do Manu nie jest zbyt daleko, wujek google mówi, że dojedziesz autobusem 99 lub 99a

Cucina
Cucina
ponad 5 lat temu cytuj

Są bezpośrednie połączenia autobusowe. Można też przejechać się tramwajem (np. 12 albo 14) i potem przesiąść się w 6, 2, 3 albo 11 na skrzyżowaniu Mickiewicza i Kościuszki.

Blisko Areny żadnego hotelu nie ma, ale np. Hotel Cubus na skrzyżowaniu Mickiewicza i Politechniki jest w miarę blisko :)

KasiaB
KasiaB
ponad 5 lat temu cytuj

znajdziesz bezposrednie polaczenia z Manu ( wspomniane 99 )... jeśli chodzi o nocleg najblizej Atlas Areny - słyszałam ze w biurowcu poczty sa wynajmowane pokoje dla osob z zewnątrz.. ale to dalabym Ci odpowiedź i ew. jakies namiary za 2 dni ... ew. na Piłsudskieho jest Ibis, Camapnille i chyba coś jeszcze.. wtedy do Atlas Areny masz chyba 3 czy 4 przystanki tramwajem...

No i kwestia - zasadnicza.. koszt jaki planujesz wydac na nocleg i co to dla Ciebie jest blisko :P bo mi 3-4 przystanki nie przeszkadzaja ;)

kasiaaaa24
kasiaaaa24
ponad 5 lat temu cytuj

Dziękuję za informację :)

Myślałam, ze znajdę hotel tak blisko Areny, żeby dało się przejść na nogach w kilka/kilkanaście minut, bo mąż będzie wracał bardzo późnym wieczorem z Areny. Ale pewnie taksówki jeżdżą u Was całą dobę ;)

A o Manufakturę pytałam, bo znalazłam fajny hotel w Manufakturze i pomyślałam, ze gdyby było to blisko od Areny, to miałabym problem szukania noclegu z głowy.

I dziękuję za namiar na City Residence - sprawdzę sobie.

Niemniej jednak jeśli Ktoś jeszcze będzie w stanie coś konkretnego mi doradzić, to będę bardzo wdzięczna :)

Cucina
Cucina
ponad 5 lat temu cytuj

Kasiu, ten hotel jest w miarę blisko Atlas Areny:
http://www.qubushotel.com/hotele.php?lang=1&id_h=15

Pozycja na mapce:
https://maps.google.pl/maps?saddr=Atlas+Arena,+%C5%81%C3%B3d%C5%BA&daddr=qubus&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.758065,19.449213&sspn=0.007146,0.021136&geocode=FXHAFQMdwmcoASH4cEaPKHqpNimPnZWGOTUaRzH4cEaPKHqpNg%3BFVrBFQMddcUoASHmawvdqCNXxCmX3fMq1jQaRzHmawvdqCNXxA&oq=atlas+are&gl=pl&mra=ls&t=m&z=15

To niby 3km, ale to tak naprawdę 1 albo 2 przystanki tramwajem.

Ten hotel (Andel's) w Manufakturze jest bardzo fajny, ale również bardzo drogi :) Podobno w restauracji serwują dobre jedzenie

Zaloguj się, aby odpowiedzieć