Forum

Kenwood Cooking Chef KM070

Obserwuj wątek
kucharenka.pl

kucharenka.pl

8 wpisów
kucharenka.pl
kucharenka.pl
prawie 4 lata temu cytuj

Witajcie:)
wiem że większość woli Kiciusia, ale...

czy są osoby, które posiadają cooking chefa i mogłyby coś więcej na jego temat powiedzieć? Bardzo mi on wpadł w oko i już długi czas o nim myślę także będę wdzięczna za pomoc:)

Pozdrawiam!:)
Klaudia

kucharenka.pl
kucharenka.pl
prawie 4 lata temu cytuj

dzięki za odpowiedź:) mi się podoba KA, ale jednak moim zdaniem Kenwood jest lepiej przystosowany, ma dużo więcej możliwości i właśnie ze względu na jego funkcjonalności tak mi przypadł do gustu. Będę wdzięczna za wszystkie opinie:)

Amber
Amber
prawie 4 lata temu cytuj

Mam i bardzo polecam.
Zdecydowanie bije ,na głowę' KA.
Funkcjonalny,wygodny,wielozadaniowy.

Aleksandra
Aleksandra
prawie 4 lata temu cytuj

Też mam kenwooda (z serii chef titanium). Mocny i solidny mikser. Mały minus: źle miksuje się małe ilości produktu.

aronia
aronia
prawie 4 lata temu cytuj

też mam Kenwood chef titanium i całkowicie podzielam opinie Aleksandry. Korzystam z niego prawie codziennie: zagniatam chleb, robię makaron, ucieram ciasta, szatkuję i mielę. We wszystkim świetnie się sprawdza. Nie żałuję tego zakupu.

gosijka
gosijka
ponad 3 lata temu cytuj

aaaahhhhhh kiedy uzbieram na takiego robocika? :) Ja myślę, że ten cały Kiciuś jest trochę przereklamowany :) Kolorowy, fajnie, ale czy jest lepszy w mieszaniu od innych? Przecież mikser nie ma sprzątać mieszkania, wystarczy, że będzie dobrze kręcił :)

gosijka
gosijka
ponad 3 lata temu cytuj
gosijka: aaaahhhhhh

Ucięło mi "c" :) miało być aaaaa"c"hhhh :)

gosijka
gosijka
ponad 3 lata temu cytuj

No ja bym nie pogardziła Kiciusiem :D Chętnie bym się zaopiekowała :)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć