Forum

Patelnia ceramiczna czy teflonowa?

Obserwuj wątek
omnomnom-blog

omnomnom-blog

28 wpisów
Sofija77
Sofija77
około 3 lata temu cytuj

Ceramiczna jest według mnie lepsza.
Kiedyś jak była era teflonówek, to faktycznie takiej używałam, ale przerzuciłam się na ceramikę :P
Osobiście posiadam patelnie firmy Ballarini - http://ballarinisklep.pl/produkty/patelnie-ceramiczne/ (tą największą) i jestem raczej zadowolona z pichcenia :)))

Wisienka
Wisienka
około 3 lata temu cytuj

Jak z większością sprzętów - zależy do czego :) Wszelkie placuszki, naleśniki, jajka czyli to co zwykle przywiera, smażę na ceramicznych, praktycznie beztłuszczowo. Do odgrzewania, odsmażania i smażenia mięs oraz kuchni tzw. "tradycyjnej" zostałam przy stalowych. Teflon jakoś nigdy się mnie nie imał.

elik
elik
ponad 2 lata temu cytuj

Natomiast dla mnie nie zastąpiona jest patelnia z dnem groszkowym. Lekka, do smażenia bez tłuszczu. Smażę na niej wszystko: naleśniki,placki, warzywa,mięso.

krzys1610
krzys1610
ponad 2 lata temu cytuj

Ja też polecam patelnię ceramiczną ! Mam ją dopiero od kilku tygodni,ale już widzę dużą różnicę między patelnią ceramiczną a teflonową.

wera1115
wera1115
12 miesięcy temu cytuj

ja zastanawiam się nad zakupem nieco droższej. tylko zastanawiam się czy mogę uzyskać jakieś dodatkowe zniżki. Jak mogę zostać członkiem Philipiak Club?

elik
elik
11 miesięcy temu cytuj
wera1115: ja zastanawiam się nad zakupem nieco droższej. tylko zastanawiam się czy mogę uzyskać jakieś dodatkowe zniżki. Jak mogę zostać członkiem Philipiak Club?

Ja swoją patelnię z dnem groszkowym kupiłam na raty. Jest to jakieś udogodnienie

Marta Kowalewska
Marta Kowalewska
11 miesięcy temu cytuj

Wera1115 aby zostać członkiem Philipiak Club, należy dokonać pierwszego zakupu i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Karta Philipiak Club jest wysyłana pocztą, po dostarczeniu formularza zgłoszeniowego. Formularz zazwyczaj jest wypełniany podczas dostawy towaru, może też być wysłany pocztą na życzenie Klienta. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta tel./fax: (22) 613 22 82, infolinia: 801 405 406, e-mail: kontakt@philipiak.pl

W razie kolejnych pytań służę swoją pomocą.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

asieja33
asieja33
8 miesięcy temu cytuj

Ja ostatnio kupiłam patelnie grillową gerlacha, ale super się na niej \griluje, mięsko nawet leżące te z boku tak samo równo się piecze jak te, które leży na środku

Zaloguj się, aby odpowiedzieć