Forum:Robot kuchenny Moulinex - czy ktoś ma i poleca?

Obserwuj wątek
Zielaczek

Zielaczek

5 wpisów
Zielaczek
Zielaczek
ponad 5 lat temu cytuj

http://allegro.pl/robot-moulinex-maszynka-sokowirowka-szatkownica-i2795800808.html

Chcę zakupić ww robota kuchennego. Czy warto?

Lina w Śmietanie
Lina w Śmietanie
ponad 5 lat temu cytuj

Moi rodzice mają od lat. Spełnia swoją funkcję. Nie przypominam sobie by kiedykolwiek się zepsuł. Ale wszystko jest kwestią potrzeb konkretnego użytkownika.

Kitfonek
Kitfonek
około 5 lat temu cytuj

ja 2 tygodnie temu kupiłam Moulinex Masterchef Gourmet QA407 i póki co jestem zachwycona - mikser ekstra - wszystkie końcówki się spisują, blender o dużej mocy, maszynka do mięsa (lub jak w moim przypadku do sera) też świetna, zadowolona jestem również z sokowirówki. nie używałam jeszcze tylko tarki-szatkownicy, ale myślę, że w tym przypadku też się nie zawiodę.
Czyli - TAK POLECAM! :-D

Aga Sz.
Aga Sz.
około 5 lat temu cytuj

Mam do sprzedania model Masterchef 5000 FP 519 jakby co...:)

sitititi
sitititi
około 5 lat temu cytuj

Jeśli chodzi o wymienionego wyżej robota, to nie miałam nigdy doczynienia z tą firmą. Używamy za to malaksery philipsa. Bardzo jestem zadowolona z mojego robota, zdecydowanie ułatwia prace w kuchni. Tym bardziej jeśli lubisz gotować i dużo czasu spędzasz w kuchni. Bez problemu można miksować i mieszać składniki, wyciskać owoce, kroić, czy siekać warzywa. To jest bardzo przydatna funkcja, bo błyskawicznie zrobię sałatkę na obiad, czy kolację. Od kąd mam robota kuchennego, to więcej rzeczy przygotowuje sama w domu, np. wolę kupić owoce w sklepie i zrobić świeży sok, niż kupować gotowany.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć