gol

Kuku-ye gol-e kalam Kulinarny aforyzm: Obfite pożywienie hamuje bystrość umysłu. Seneka Młodszy O “kuku” pisałam już wcześniej. Przepis na to irańskie danie pochodzi z z książki “From Persia to Napa. Zobacz więcej
POLSKA GOLA! czyli deser truskawkowy Koniara gotuje SKŁADNIKI MIĘSO kurczak indyk kaczka królik wieprzowina wołowina RYBY dorsz karmazyn łosoś tuńczyk WARZYWA dynia fasolka jarmuż kapusta kapusta Zobacz więcej
mikserem, a następnie dodajemy mascarpone, cukier puder i sok z cytryny i całość mieszamy delikatnie łyżką. Uwaga! Pamiętajcie o wyciągnięciu serka godzinę wcześniej z lodówki, żeby zmiękł – w Zobacz więcej
« Wyścigi kolarskie, czyli ... Polska gola, czyli klopsiki na murawie Dziś polecamy sportową przekąskę dla młodych piłkarzy:) Klopsiki z mięsa mielonego z indyka w panierce z sezamem. Składniki: 300g Zobacz więcej
Już po meczu, emocje póki co opadły... działo się, działo! Nie będe ukrywała, że czekałam na zwycięstwo naszych... ale remisem mogę się zadowolić, wspaniały mecz i świetna bramka naszego kapitana! Jak Zobacz więcej
pan parkieciarz źle wymierzył listwy... Wobec czego ich zabrakło. Niby tylko do małego korytarza, ale... I tych ale jest bez liku :-) Prawie każdy ma doświadczenia w tej kwestii, więc nie będę Zobacz więcej
Zapach rozłożył swe sidła w odległości 20 m od kuchni a smak rozmywał obraz przed oczami. Cóż tu dużo mówić – po prostu węgiersko – paprykowo – pomidorowo – kiełbasiana uczta i niemały wysiłek żony Zobacz więcej
Tydzień pracy zleciał w mig. Jak to się mówi pierwsze koty za płoty. Nadszedł błogi piątek i można oddać się domowemu lenistwu. Wprawdzie pogoda za oknem zachęca do grillowania, my jednak nie będziemy Zobacz więcej
Tym razem zapraszam na coś bardzo mięsnego , wypadło na golonkę , przyznam że ja za tego typu mięsem nie przepadam , ale moja druga połowa uwielbia golonkę , z dodatkiem musztardy i chlebka , Zobacz więcej
Druga odsłona golonki w moim wykonaniu , tym razem golonka jest gotowana z bardzo dużą ilością warzyw , cebuli i różnych przypraw , nawet ja co nie lubię golonki , skusiłam się troszkę Zobacz więcej
Ona i On weekendowe poranki zwykli od kaszki zaczynać. Ale że manna ostatnio a to się Jej w rękach (albo też w garnku) pali, albo też bez wiśni prawdziwych smakuje nie tak, trzeba szukać innych Zobacz więcej
molka
molka Obserwuj blogaObserwujesz bloga
kulinarne pyszności Molki
(bez tytułu)

(bez tytułu) 29

0
Zapraszam na koktajl owocowy gol Euro 2012. Jest bardzo prosty w wykonaniu, często robię go na śniadanie lub kolacje . Co ważne jest niskokaloryczny. Składniki 20 dag malin świeżych lub mrożonych 200 Zobacz więcej
Przyszedł czas na kleik ryżowy :) z jogurtem, cynamonem, winogronami, miodem lipowym i daktylami :) Przesłodko i smacznie. Życzę Ci - Jarosław Weber, Patrycja Gola, Beata Bednarz Zobacz więcej
tak denerwuje, że mam ochotę zrezygnować i przystąpić za rok, ale gdzie indziej -.- Pogoda ładna. Ciepło. Bez deszczu, wyjątkowo :) 1:1 remis. Nie obejrzałam ( tylko 30 min. i gol Lewandowskiego ) Zobacz więcej
jest to piłka nożna. Cóż, grać nie umiem wcale, ale moje koleżanki wcale nie są lepsze, więc pewnie będzie więcej śmiechu niż goli :) Ale i tak w sumie więcej uśmiech znaczy niż jakieś punkty. Zobacz więcej
Często się nie golę, a jeżeli już, to golarkąelektryczną, bo szybko i łatwo. Dlatego długo leżały maszynki od Wilkinsona w szafcei czekały na swój dobry dzień. Skąd się wzięły w łazience? Ano, Zobacz więcej
Pierwszy mecz za nami, gdzie nie spojrzeć barwy narodowe i pełni nadziei fani footballu. Czy i was ogarnęło szaleństwo kibicowania? Patrząc na telewizyjne spoty reklamowe możnaby pomyśleć, że jedynym Zobacz więcej
Wczoraj oglądając mecz od początku miałam nadzieję, że nasi piłkarze wreszcie strzelą piłkę w światło bramki-skutecznie, niestety z minuty na minutę grali niestety coraz słabiej i oczekiwanych goli Zobacz więcej
Na początek smutna historia pewnego sportowca amatora. Mowa o Darku. Otóż było tak: biedaczek postanowił być fit i wybrał się z kolegami na piłkę. Cieszył się jak dziecko, że po latach znów będzie Zobacz więcej
! NA ŻYWO Argentyna - Niemcy: dogrywka w wielkim finale! Bez goli, ale emocje ogromne! modalia wiersze Awataria pokruszone-dziecinstwo RSS Social Slider Polecamy NA ŻYWO Argentyna - Niemcy: dogrywka w Zobacz więcej