DURSZLAK – jedyny taki magazyn kulinarny! Nowy numer już w sprzedaży!

5 dni temu

Kolejny rok, kolejna wiosna i kolejne magiczne święta! Oczywiście jesteśmy na to przygotowani i już możemy Wam przedstawić nowy numer „Smacznych stron Internetu” – magazynu kulinarnego tworzonego w całości z materiałów dostarczonych przez blogerów kulinarnych zarejestrowanych w serwisie Durszlak.pl. Kolejny raz możemy zaprosić ich do naszych domów, aby uczynić świąteczny okres jeszcze bardziej magicznym.

 

 

Pewne rzeczy w życiu się nie zmieniają :) – każdy z działów jest w całości złożony z przepisów blogerów, ich porad, historii oraz prezentacji twórców i ich stron.

Aby odpowiedzieć na Wasze kulinarne potrzeby, najważniejsza jest dla nas sezonowość. I tak w najbliższym numerze prezentujemy 20 pomysłów na Wielkanoc.

 

 

W dziale „Rozsmakuj się w tradycji” świąteczne pasztety, w „Temacie na czasie” potrawy z nowalijkami, a w „Dolce Vita” – wielkanocne wypieki i desery.

 

 

Również w stałych działach, np. „Śniadaniowni”, „Obiedzie na dziś” stawiamy na dania lekkie i wiosenne, a w „Wiem, co jem” piszemy o jajku, żurawinie, polskich kabanosach oraz komosie ryżowej. Poznacie też „4 pomysły na” tosty, rzodkiewkę oraz kajmak. W „Świecie od kuchni” będzie egzotycznie, bo poznamy smaki Arabii Saudyjskiej. Jak zawsze pamiętaliśmy o tym, aby oferta była uniwersalna i trafiła do szerokiego grona odbiorców. Znajdą więc coś dla siebie wegetarianie, weganie, miłośnicy mięsa oraz osoby na diecie bezglutenowej.

 

 

 

Nasza szata graficzna się sprawdza, a do tego tworzenie spójnych layoutów z tak różnorodnych materiałów okazuje się świetną zabawą, które efektem są wyrazisty charakter, dynamizm oraz nowoczesność.

 

 

Najnowszy numer magazynu „Durszlak” ukaże się w środę, 13.03.2019, i będzie kosztował 6,99 zł.