DURSZLAK – jedyny taki magazyn kulinarny! Nowy numer już w sprzedaży!

16 dni temu

Przedstawiamy Wam nowy numer „Smacznych stron Internetu” – magazynu kulinarnego tworzonego w całości z materiałów dostarczonych przez blogerów kulinarnych zarejestrowanych w serwisie Durszlak.pl. Dzięki nim najbliższe miesiące będą pełne słońca.

Gotowanie jest jedną z tych magicznych rzeczy, która naprawdę łączy przyjemne z pożytecznym. Dlatego, choć nasi bohaterowie mimo zbliżającego się lata nie mogą liczyć na urlop od blogowania, nie musimy ich żałować. Bo jak tu zrobić sobie wakacje od kuchennych działań, gdy jest tyle okazji, żeby puścić wodze fantazji?

Od pierwszych ciepłych dni do końca słonecznej jesieni trwa grillowe szaleństwo, które z roku na rok zaskakuje nas coraz to nowymi pomysłami na oryginalne połączenia smaków – żeby się o tym przekonać zajrzyjcie do działu „20 pomysłów na...”.

Pojawiają się też letnie owoce oraz warzywa – grzechem byłoby tego nie wykorzystać! Dlatego „Rozsmakowujemy się w tradycji” i robimy z nich przetwory, dorzucamy je też do ciast, deserów, napojów i śniadań. Idealnie zresztą nadają się na pikniki i wycieczki, które są naszym „Tematem Na Czasie”. A jeszcze po drodze jest Dzień Dziecka i przyjęcie z „Junior Cooking”.

 

Gdy do tego dodamy chęć zmieniania świata na lepsze, to już naprawdę nie można sobie zrobić przerwy od tworzenia nowych materiałów na blogi. Tym bardziej, że nasza planeta jest w coraz gorszym stanie. Ona bez nas sobie poradzi, z nami – niestety już niekoniecznie. Dlatego nasi blogerzy przykładają ogromną wagę do idei zero waste, less waste, weganizmu, ograniczania odpadów itd. Przekuwają to w pyszną, kulinarną przygodę, od której nie chce się odpoczywać. Nawet na wakacjach w „Tajlandii w pięciu smakach”!

 

 

Najnowszy numer magazynu „Durszlak” ukaże się w piątek, 10.05.2019, i będzie kosztował 6,99 zł.