Durszlak - nowy numer magazynu!

4 miesiące temu

Minął już rok ukazania się pierwszego numeru „Durszlaka” – magazynu kulinarnego tworzonego w całości z materiałów dostarczonych przez blogerów kulinarnych zarejestrowanych w serwisie Durszlak.pl. Jak to najlepiej uczcić? Oczywiście nowym numerem „Smacznych stron Internetu”!

Rok temu zaczęliśmy niesamowitą przygodę i poznaliśmy wspaniałych ludzi, którzy tworzą prosto z serca i chcą się dzielić swoją pasją. Kolejny raz możemy zaprosić ich do naszych domów, aby uczynić świąteczny okres jeszcze smaczniejszym.

 

 

Przed wydaniem każdego numeru zastanawiamy się, jak możemy zmodyfikować magazyn tak, aby móc szerzej wykorzystać różnorodność bogatych materiałów. Nadal staramy się iść w stronę jeszcze większego oddawania głosu blogerom – każdy z działów jest w całości złożony z ich przepisów, porad, historii oraz prezentacji twórców i ich stron.

Nadal najważniejsza jest oczywiście sezonowość. I tak w najbliższym numerze prezentujemy 20 pomysłów na Wigilię, w dziale „Rozsmakuj się w tradycji” dania świąteczne, w „Temacie na czasie” menu na imprezę sylwestrową.

 

 

W dziale „Dolce Vita” – bożonarodzeniowe wypieki i desery.

 

 

Również w stałych działach, np. „Śniadaniowni”, „Obiedzie na dziś” stawiamy na dania jesienne oraz zimowe, a w „Wiem, co jem” piszemy o karpiu, kapuście kiszonej, brukselce, wielkopolskim oleju z pestek dyni oraz bobie. Poznacie też „4 pomysły na” pasty kanapkowe, tarty oraz mak. W „Świecie od kuchni” odwiedzamy tym razem Szwecję. Z kolei w „Junior Cooking” blogerka przybliża metodę żywienia dzieci BLW – Baby Led Weaning. Pamiętaliśmy również o tym, aby oferta była uniwersalna i trafiła do szerokiego grona odbiorców. Znajdą więc coś dla siebie wegetarianie, weganie, miłośnicy mięsa oraz osoby na diecie bezglutenowej.

 

 

Nasza szata graficzna się sprawdza, a do tego jej tworzenie spójnych layoutów z tak różnorodnych materiałów okazuje się świetną zabawą, które efektem są wyrazisty charakter, dynamizm oraz nowoczesność.

 

 

Najnowszy numer magazynu „Durszlak” ukaże się w środę, 14.11.2018, i będzie kosztował 6,99 zł.