Jak wybrać sprzęt AGD do kuchni?

5 miesięcy temu

Jak wybrać sprzęt AGD do kuchni?

 Planujesz remont kuchni? A może dopiero się urządzasz? Niezależnie od tego, na jakim jesteś etapie, prędzej czy później przyjdzie moment, w którym zaczniesz zastanawiać się na wyborem sprzętu AGD. Zapoznaj się z naszym materiałem, a dowiesz się, że dzięki marce AMICA nie musisz wybierać między designem, ceną a praktycznością kuchennego sprzętu. Na co zwracać uwagę, żeby gotowanie było zarówno efektywne, oszczędne jak i po prostu przyjemne?  

Płyta indukcyjna PI6544NSTK

 Kiedy wybierasz nową płytę grzejną do swojej kuchni, musisz brać pod uwagę wiele aspektów. Liczy się przecież nie tylko wygląd i cena, ale także ułatwianie codzienności. Mówiąc o sprzęcie nowoczesnym, ale intuicyjnym w obsłudze, takim jak płyta indukcyjna PI6544NSTK marki Amica, w perspektywie czasu z całą pewnością zaczniesz doceniać wbudowane funkcje, takie jak Hob&Go. Wykrywa położenie garnka na płycie i automatycznie aktywuje odpowiednie pole grzejne (wystarczy jedynie ustawić moc). Świetnym rozwiązaniem są też kwadratowe pola grzejne FlexiSpace umożliwiające maksymalne wykorzystanie całej powierzchni płyty. Masz dużą rodzinę i zawsze gotujesz na zapas? Bez obaw. Płyta indukcyjna Amica poradzi sobie nawet z większym garnkiem lub brytfanką. Funkcja AutoBridge, dzięki której możesz łączyć pola, tworząc dużą powierzchnię grzania, ułatwi gotowanie i zwiększy jego efektywność. Jeśli jesteś w wiecznym biegu i zależy Ci na czasie, z całą pewnością spodoba Ci się opcja skracającą czas gotowania – PowerBooster. Dzięki niemu doprowadzisz wodę do wrzenia w zaledwie 4 minuty! Amica wprowadziła także 3 programy z automatycznymi ustawieniami, przydatne na co dzień: 42⁰C (temperatura idealna do topienia masła czy czekolady), 70⁰C (podgrzewanie zup i sosów) oraz 94⁰C (gotowanie makaronu lub ryżu), które znacząco ułatwiają życie. PI6544NSTK wyposażona jest w blokadę panelu sterowania (ProBaby System™), która uniemożliwia przypadkowe uruchomienie płyty lub zmianę jej ustawień małemu dziecku, co z pewnością przyda się wszystkim zabieganym rodzicom.

Piekarnik EB7654A+ INTEGRA SOFT

 W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć pojemnego piekarnika, który pomoże przygotować nie tylko pyszną pizzę dla całej rodziny, ale także upiecze chleb i wysuszy grzyby. To właśnie dzięki szerokiemu zakresowi temperatur (od 30⁰C do 280⁰C), który dostępny jest w modelu EB7654A+ INTEGRA SOFT marki Amica, masz taki wachlarz możliwości. Nowoczesny sprzęt to nie tylko szeroki zakres temperatur, ale również równomierne pieczenie i szybki nagrzew 150⁰C w 4 minuty. Oszczędność czasu i pieniędzy w jednym! Piekarnik Amica świetnie sprawdzi się w domu osób zabieganych, dla których liczy się każda minuta. Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean i czyszczenie katalityczne pozwoli zapomnieć o szorowaniu, zapewniając przyjemność i pełen komfort.  

Okap OKP6651S

 Jeśli masz aneks kuchenny okap będzie nieocenioną pomocą podczas gotowania. Choć dla wielu wciąż wydaje się być zbędnym wydatkiem, jest kompatybilną częścią zestawu płyta + piekarnik, więc sprawdzi się w każdej kuchni. Okap Amica OKP6651S posiada 10 stopniową regulację pracy wentylatora: najniższa i średnia moc będzie nieoceniony podczas codziennego gotowania, najwyższa – podczas smażenia i grillowania w wysokiej temperaturze. Sterowanie typu Slider pomoże w płynnej obsłudze sprzętu i ułatwi czyszczenie.

Przygotowanie jedzenia w kuchni wyposażonej w sprzęt Amiki to czysta radość i pełnia smaku, bo jakość, nowoczesny design i atrakcyjna cena mogą iść ze sobą w parze.

 

Partnerem wpisu jest Amica.