Orzeźwiający letni weekend z SOKAMI 100% z owoców u Grycana!

28 dni temu

Letnie orzeźwienie, 100% z natury i porządna dawka witamin wprost z dojrzałych owoców – takie są właśnie SOKI 100% z owoców serwowane w lodziarnio-kawiarniach Grycan-lody od pokoleń! Już w najbliższy weekend 21-23 czerwca będą dostępne w promocyjnej cenie 9,90zł.

Na gości czeka pięć rodzajów soków z jabłek, gruszek, truskawek, cytryn, pomarańczy, czy słodkiego mango. Regenerujący, odprężający, a może tegoroczna nowość – sok witalizujący? Każdy smakosz owocowych kompozycji znajdzie coś dla siebie. Źródłem ich głębokiego, intensywnego smaku są wyłącznie owoce, starannie wyselekcjonowane i dobrane tak, by sok nie wymagał dosładzania. SOKI 100% z owoców, jak wszystkie produkty z naszego menu, bazują na autorskich recepturach. Przygotowywane są codziennie na miejscu w lodziarnio-kawiarniach. To solidna porcja witamin bez dodatku cukru – cała słodycz pochodzi z owoców – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń. Serdecznie zapraszamy!

Goście mogą wybierać spośród pięciu wariantów SOKÓW 100% z owoców, każdy w cenie 9,90zł:

· Sok Odprężający – z bananów, mango, pomarańczy, soku z pomarańczy oraz soku z cytryn;

· Sok Witalizujący - Nowość! – z marakui, mango, truskawek, grejpfruta i soku z pomarańczy;

· Sok Orzeźwiający – z malin, grejpfrutów, mango oraz tłoczonego soku z jabłek;

· Sok Wzmacniający – z truskawek, bananów oraz tłoczonego soku z jabłek;

· Sok Regenerujący – z malin, bananów, tłoczonego soku z jabłek oraz z soku z czarnych porzeczek.

Oferta obowiązuje w dniach 21-23 czerwca 2019 r. we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń w całym kraju.