Piccolo ma pomysły na zabawę

8 miesięcy temu

Najlepszy prezent dla naszego dziecka? Wspólna zabawa! Tematyczne przyjęcie, piżama party, pojedynek w zabawnej grze komputerowej albo wspólne nagrywanie teledysków. Te i wiele innych pomysłów znaleźć można na nowej stronie Internetowej Piccolo http://www.piccolo.pl/.

PiccoloPiccolo to najlepsze zaproszenie do wspólnej zabawy bez ograniczeń! Owocowe bąbelki w czterech smakach - bajecznej truskawki, świeżej brzoskwini, wiśni i tropikalnego połączenia banana, mango, papai i ananasa - ożywiają dziecięcą wyobraźnię. Rodzice też zyskują więcej czasu na zabawę, bo jeśli chodzi o zabawę, Piccolo nie ma sobie równych! Jeśli więc planujesz dziecięce przyjęcie koniecznie wpadnij do Piccolo.

 Ulubiony napój najmłodszych inspiruje rodziców i dzieci pokazuje jak proste i szybkie może być zaplanowanie niezapomnianego popołudnia. Na www.piccolo.pl publikuje całoroczny kalendarz Piccokazji, podpowiada gotowe scenariusze zabaw, proste przepisy na oryginalne przekąski czy dekoracje. Jest więc impreza w stylu Minecraft albo safari, a nawet piżama party.

 Jeśli więc nie planujesz przyjęcia-niespodzianki, koniecznie zaproś dzieci do wspólnych przygotowań - to również wspaniała zabawa. Wspólnie możecie wybrać temat imprezy, przygotować dekoracje i oryginalne przekąski inspirowane ulubioną kreskówką albo drużyną sportową. Dekorowanie ciasta lub tortu będzie wielkim przeżyciem. Party z Piccolo to świetny pretekst do małych słodkich szaleństw. Stylowe dodatki też w kilka chwil zmienią dom w świat marzeń: kosmos, dżunglę albo bezludną wyspę. Sięgnij więc po kolorowe obrusy, serwetki, papierowe kubeczki, czapeczki i oczywiście dużo balonów (koniecznie sprawdź te z confetti w środku!). A co do picia? Oczywiście Piccolo! Nie tylko gasi pragnienie musującym bajecznie owocowym smakiem, ale też świetnie podkreśli wyjątkowość chwili. Prawdziwa zabawa zaczyna się wraz z wystrzałem korka - wtedy wszystko staje się możliwe. Piccolo rozbija bank pomysłów i przenosi najmłodszych tam, gdzie spełniają się marzenia. To najlepszy moment na uruchomienie nowości - mobilnej aplikacji Piccolo Dance (dostępna w Google Play) - dzięki której każdy może nakręcić swój własny teledysk. Powstaje z prostych scenek i kolorowej grafiki. Już samo tworzenie filmów, np. dobór muzyki, jest mega frajdą. To atrakcja, która każdego wciąga do zabawy, podobnie jak zabawa w chowanego, poszukiwanie słodkich skarbów albo gra w skaczącą truskawkę dostępna na www.piccolo.pl Będą emocje i odrobina wesołej rywalizacji! Uwaga, najlepsze teledyski Piccolo nagradza konsolami XBOX ONE S. Zwycięzcę będzie wybierać co tydzień aż do 16 lipca. Szczegóły, regulamin i wszystkie konkursowe clipy dostępne są na www.piccolo.pl

piccolo