Polmak rzuca makaronowe wyzwanie z nagrodami!

7 miesięcy temu

Otwórz szafkę lub lodówkę, wyjmij 3 składniki i przygotuj coś pysznego z makaronem Polmak! Na wykonanie zadania masz 30 minut. Taki challenge dla blogerów i ich czytelników przygotowała Makaroniarnia Polmak.

Celem wyzwania jest udowodnienie, że ich produkty smakują za wszystkim. Nie trzeba daleko szukać składników, aby zrobić pyszne danie – wystarczy zajrzeć do lodówki/szafki i wykorzystać znalezione rzeczy. Najciekawsze pomysły uczestników zostaną nagrodzone zestawami produktów Polmak i voucherami o wartości 125 zł, na zakupy w sklepie Fabryka Form. Akcja trwa do 30 września.

Wyzwanie podjęły autorki 6 blogów:

Na nich właśnie  kolejno będą pojawiały się przepisy z makaronami Polmak i konkursem dla czytelników. Bądźcie czujni! Zwycięzcy będą wyłaniani w terminach określonych na blogach. W każdym konkursie wygrywa 10 osób.

Potrzebujesz kulinarnej inspiracji? Na stronie pol-mak.pl znajdziesz zakładkę „Przepisy”, w której umieszczono pomysły na makaronowe dania w wersji na słodko/ na słono/ na ostro. Daj się ponieść i przygotuj własną wersję potrawy.

 

***

Wytwórnia Makaronu Domowego Pol-Mak  jest jednym z największych producentów makaronów w Polsce Środkowo-Wschodniej. Firma specjalizuje się w produkcji makaronów wałkowanych jajecznych. W ofercie m.in.: makarony tradycyjne, pełnoziarniste, przepiórcze i al dente.

Na fanpage’u cyklicznie przeprowadzane są konkursy fotograficzne, w których doceniani zostają najbardziej kreatywni autorzy. Marka nawiązała również współpracę z 4 vlogerkami: PatiTV, MalinowaMM, KarolinaG i Paulina Alaw. Co miesiąc na jednym z vlogów publikowany jest materiał video z wykorzystaniem produktów.