World Class Cocktail Resort

8 miesięcy temu

Gdy słońce nas rozpieszcza, czego więcej potrzeba do szczęścia? Wyobraźmy sobie: leniwe popołudnie w gronie przyjaciół, chwytamy ostrygi z półmiska, do chłodnego koktajlu wrzucamy świeże owoce i zioła. Wszystko to przyprawione rywalizacją jak na mundialu, ale trudzą się inni... Tak zapowiada się niedziela (17.06), w Warszawie, z finałem konkursu barmańskiego World Class Poland 2018. Wstęp wolny!


Przed nami finał czwartej, polskiej edycji konkursu barmańskiego World Class Poland i jak co roku rywalizacja koktajlowych wirtuozów odbędzie się na oczach widzów.  17 czerwca, w stolicy, 13 najlepszych w kraju barmanów zmierzy się o bilet na globalne finały w Berlinie.

Reprezentują 8 miast: Gdańsk, Sopot, Kraków, Osiek, Łódź, Szczecin, Warszawę i Wrocław. Rozegrają dwie konkurencje konkursowe: Signature Serve oraz speed-rundę The Showdown. Wszyscy liczą na gorący doping publiczności.

Na niedzielne popołudnie pod hasłem World Class Cocktail Resort, w stołecznej klubokawiarni Miłość, organizator konkursu zapowiada nie tylko solidną dawkę adrenaliny dla widzów. Czeka nas także cały program rozrywkowy, który daje przedsmak nadchodzących wakacji.

World Class Cocktail Resort:
Kiedy: 17 czerwca, godz. 12:00 – 17:00
Gdzie: Miłość, ul. Kredytowa 9, Warszawa

 

ATRAKCJE DLA GOŚCI:
* Dla kreatywnych: wybierz owoce i zioła ze szklarni, by samodzielnie stworzyć gin z tonikiem w Tanqueray Terrace
* Dla koneserów: sesje blendingu w Johnnie Walker Residence
* Dla smakoszy: ostrygi w towarzystwie whisky oraz rum z grillowanym ananasem i czekoladą w gwatemalskiej dżungli
* Dla wrażliwych nosów: spacer przez tajemniczy ogród pełen smaków i aromatów whisky
* Dla brodaczy: strzyżenie brody z koktajlem w dłoni, czyli Frontier Works by Bulleit
* Dla amatorów domówek: impreza z DJ-em w kameralnym apartamencie

Uczestnictwo w atrakcjach i koktajle: vouchery 15-30 zł.
Więcej informacji: www.facebook.com/worldclasspoland oraz wydarzenie World Class Cocktail Resort

Konkurs World Class
World Class to światowy program, który odkrywa i promuje barmańskie talenty. W 9-letniej historii globalny tytuł zdobyło czterech Europejczyków. W Polsce konkurs wyłonił i wypromował już trzy gwiazdy sceny barmańskiej. Zostali nimi warszawscy barmani: Janusz Lemiesz (2017), Paweł Rodaszyński (2016) i Mateusz Szuchnik (2015).

Oni namieszają w finale World Class Poland 2018
W ogólnopolskim finale World Class 2018 warszawską scenę barmańską reprezentują: Marcin Kruk (Kita Koguta), Kuba Magnuszewski (6 cocktails), Dawid Pytkowski (El Koktel) i Jakub Sienkiewicz (KiTi bar). Z Krakowa do finału zakwalifikowali się: Maciej Mazur (Z ust do ust) i Paweł Michalik (TramBar); z Trójmiasta: Oskar Weręża (Eliksir, Gdańsk) i Marek Pobłocki (Nowy Świat Restaurant & Cocktailbar, Sopot), a z Łodzi: Piotr Dębowski (Bawełna), Bartłomiej Wójcik (Browar Księży Młyn). O bilet do Berlina walczą także: Bart Miedeksza ze Szczecina (17 Schodów), Krzysztof Ciemiera z Oświęcimia (alterMOLO, Osiek) oraz Daniel Kędzior z Wrocławia (Kawiarnia Literatka).

 
DODATKOWE INFORMACJE NA TEMAT WORLD CLASS
World Class Poland – Facebook Fan Page: www.facebook.com/worldclasspoland 
Strona World Class Competition: www.definitivedrinkingguide.com 
Światowy klub World Class www.theworldclassclub.com 

DIAGEO
Producent i dystrybutor jednych z najbardziej znanych marek alkoholowych na świecie, z kategorii alkoholi mocnych, win i piw. Firma posiada m.in. takie marki jak: whisky Johnnie Walker, Crown Royal, J&B, Buchanan's, Windsor, wódki Smirnoff, Cîroc i Ketel One, a także Captain Morgan, Baileys, Don Julio, Tanqueray i Guinness. Diageo to międzynarodowa firma, prowadząca sprzedaż w ponad 180 krajach na całym świecie. Firma jest notowana na giełdach w Nowym Jorku (DEO) i Londynie (DGE). Więcej informacji na temat Diageo, jej pracowników, marek, wyników biznesowych można znaleźć na www.Diageo.com. Dodatkowe wiadomości na temat odpowiedzialnego picia alkoholu, różne narzędzia oraz informacje o inicjatywach związanych z tym tematem dostępne są na www.DrinkIQ.com

DIAGEO RESERVE WORLD CLASS
Program Diageo Reserve WORLD CLASS rozwija najlepsze doświadczenia i kulturę spożywania koktajli na całym świecie. To największa, luksusowa i najbardziej wiarygodna wizytówka w branży. Odkrywa kolejną generację barmańskich talentów, które ustanawiają najnowsze trendy miksologii i popularyzuje je w najlepszych lokalach na całym świecie. U podstaw tej inicjatywy leży znakomity, globalny program szkoleniowy i ciesząca się międzynarodowym uznaniem platforma, która zmierza do rozwijania profesji barmana i budowania karier laureatów konkursu o tytuł „Barmana Roku”. Od pierwszej edycji zawodów World Class w 2009 roku już ponad 250 000 barmanów na całym świecie mogło skorzystać z wiedzy i inspiracji w dziedzinie miksologii. Dzięki współpracy z największymi ekspertami, mediami oraz partnerami projektu, marka DIAGEO RESERVE WORLD CLASS jest powszechnie uznawana wśród barmanów i klientów jako znak wyrafinowania i wyróżnienia międzynarodowej kultury spożywania najlepszych alkoholi.