Zdrowa wiosna

5 miesięcy temu

Po wielu tygodniach chłodnych, szarych dni przywitaliśmy wreszcie wiosnę. Ta wyjątkowa pora roku sprzyja aktywności fizycznej i zdrowej diecie a my od razy stajemy się bardziej witalni i uśmiechnięci.


 

Newby - herbaty klasy premium doskonale wpisują się w wiosenne trendy. Starannie selekcjonowane, tworzone na bazie liści z pierwszych wiosennych zbiorów i przetworzone z niezwykłą dbałością o zachowanie naturalnego charakteru w fabryce Newby w Kalkucie są gwarantem produktu najwyższej jakości, który doskonale uzupełni codzienną, zdrową dietę.

 W bogatym asortymencie herbat Newby znajdziemy pyszne i zdrowe herbaty o różnych nutach smakowych, a wielbiciele aromatycznych naparów ucieszą się z wyselekcjonowanych kompozycji na bazie ziół i owoców.


 

Wyborny napar Summer Berries tworzony na bazie hibiskusa i owoców jagodowych to zapowiedź lata w filiżance,  aromatyczny Rooibos Orange, mieszanka drobnych listków czerwonokrzewu afrykańskiego rosnącego jedynie w obszarze gór Cederberg w RPA, w połączeniu ze skórką pomarańczową i słodką lukrecją daje wyborny napar o charakterystycznym dla rooibosa orzechowym posmaku z wyraźną, orzeźwiającą cytrusową nutą.

Coraz dłuższe i coraz cieplejsze dni sprzyjają spotkaniom z bliskimi. Czy wspólny podwieczorek z filiżanką pysznej i zdrowej herbaty bądź naparem Newby nie będzie wybornym pomysłem?

 

www.newbyteas.pl