Forum:Jak myślicie - czemu tak mało tu facetów?

Obserwuj wątek
prosteprzepisy
prosteprzepisy
prawie 4 lata temu cytuj

Olaboga, cały dział dla facetów i tylko JEDEN temat? To woła o pomstę do nieba! :)
Jak myślicie - czemu faceci praktycznie nie wypowiadają się na Durszlaku? Nie lubią gotować? Czy po prostu nie mają dość czasu, by pisać o tym w internecie?

KasiaiKrzysiu
KasiaiKrzysiu
prawie 4 lata temu cytuj

My prowadzimy bloga razem, nawet przyznam się szczerze, że to ja (mężczyzna :)) częściej dodaję wpisy, niestety widać po częstotliwości dodawania, że różnie to z czasem bywa. Niestety masz rację faceci mają mniej czasu, albo są bardziej konkretni. Ugotować, zjeść, koniec.

Często się zastanawiam co tu można napisać o jakimś daniu... lubię gotować, ale żeby rozpisywać się nad tym... Ma być smacznie, to jest cel naszego bloga, który chyba dlatego że jest głównie prowadzony przez faceta, jest praktycznie zbiorem przepisów, a taką stronką bez sprecyzowanej tematyki praktycznie niemożliwe jest przebicie się do szerszego grona, no ale nam to wystarcza. Nie chcemy być celebrytami, chcemy tylko podzielić się naszą kuchnią.

No jako facet sporo się rozpisałem zbaczając jeszcze dość ostro z tematu.

Prosty Drink
Prosty Drink
prawie 3 lata temu cytuj

Ja mojego bloga prowadzę już ponad 3 lata. Zamysł był taki że będzie to moja "elektroniczna" książka kucharska ( co zresztą widać po pierwszych przepisach ) jednakże z czasem zauważyłem coraz więcej wejść i tak się już kręci. Lubię gotować i czerpię z tego przyjemność a prowadząc jednocześnie bloga staram się dzielić moją pasją.

Pozdrowionka dla facetów w kuchni :)
www.mechanikwkchni.blogspot.com

prosteprzepisy
prosteprzepisy
prawie 3 lata temu cytuj

Mechaniku w kuchni, fajnie, że napisałeś. Bardzo ciekawe masz te przepisy, takie męskie – proste, apetyczne i na bank pyszne. Mega pozytywnie zaskoczyła mnie jakość kręconych przez Ciebie filmów – są naprawdę super!
Nie myślałeś o stworzeniu własnej strony i przesiadce na niezależną domenę?

durszlak
durszlak
prawie 3 lata temu cytuj

zapraszamy facetów bardzo serdecznie na durszlak.pl:)))

rozkoszny
rozkoszny
prawie 3 lata temu cytuj

A ja jestem i całe swoje zycie spędzam przy garach i tylko kombinuję co by tu upichcić.
rozkoszny.pl

projoanna
projoanna
około 2 lata temu cytuj

A to dziwne swoją drogą, bo niby faceci są lepszymi kucharzami i na świecie jest więcej szefów kuchni facetów. Może po prostu nie lubią dzielić się wiedzą, albo trwonić czasu na gadanie.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć