Forum:Film typu "teasty" za darmo!!!

Obserwuj wątek
matys-studio
matys-studio
około 3 lata temu cytuj

Hej!

Szukam kogoś z Warszawy lub okolic, kto chciałby uwiecznić powstawanie swojego dania w formie filmu typu "teasty" oraz uwiecznić je na zdjęciu.

Co oferuję: profesjonalne oświetlenie i sprzęt do realizacji filmu oraz zdjęć. Montaż i postprodukcję.

Czego oczekuję: pomysłu na ciekawe danie, fajnie zaaranżowanej kuchni, gdzie byłyby wykonywane zdjęcia, estetycznych naczyń oraz stylizacji potrawy. Słowem profesjonalizm, za profesjonalizm.

Film oraz zdjęcia chcę wykonać na najwyższym poziomie i do współpracy zapraszam osoby, które również włożą w to swoje serce i profesjonalizm. Zależy mi na efekcie "WOW" ;)

Film oraz zdjęcie zostaną za darmo przekazane osobie, z która podejmę współpracę.

Jeśli są jakieś pytania - walić śmiało.

Są jacyś chętni na taką realizację?

nutristrefa
nutristrefa
około 3 lata temu cytuj

Witam serdecznie. Zainteresowało mnie Pańskie ogłoszenie. Jeżeli jest jeszcze aktualne to zgłaszam się jako chętna do współpracy. Opowiem coś pokrótce o sobie. Jestem dietetykiem, prowadzę własny gabinet dietetyczny. Poza tym jestem miłośniczką zdrowego odżywiania i gotowania. Prowadzę bloga o tematyce dietetyczno-kulinarnej. Zapraszam na moją stronę: www.nutristrefa.pl
Przygotowanie takiego filmu, gdzie przygotowuję coś do jedzenia byłoby świetną formą uatrakcyjnienia mojego bloga. Mogę przesłać zdjęcie mojej kuchni jeśli jest taka potrzeba. Proszę tylko o podanie maila. Mieszkam w Warszawie na Tarchominie. Jeżeli jest Pan zainteresowany to czekam na kontakt.

matys-studio
matys-studio
około 3 lata temu cytuj

Hej, dzięki za odzew. Wysłałem Ci info na priv :)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć