Forum:Film typu "teasty" za darmo!!!

Obserwuj wątek
matys-studio
matys-studio
prawie 2 lata temu cytuj

Hej!

Szukam kogoś z Warszawy lub okolic, kto chciałby uwiecznić powstawanie swojego dania w formie filmu typu "teasty" oraz uwiecznić je na zdjęciu.

Co oferuję: profesjonalne oświetlenie i sprzęt do realizacji filmu oraz zdjęć. Montaż i postprodukcję.

Czego oczekuję: pomysłu na ciekawe danie, fajnie zaaranżowanej kuchni, gdzie byłyby wykonywane zdjęcia, estetycznych naczyń oraz stylizacji potrawy. Słowem profesjonalizm, za profesjonalizm.

Film oraz zdjęcia chcę wykonać na najwyższym poziomie i do współpracy zapraszam osoby, które również włożą w to swoje serce i profesjonalizm. Zależy mi na efekcie "WOW" ;)

Film oraz zdjęcie zostaną za darmo przekazane osobie, z która podejmę współpracę.

Jeśli są jakieś pytania - walić śmiało.

Są jacyś chętni na taką realizację?

nutristrefa
nutristrefa
ponad rok temu cytuj

Witam serdecznie. Zainteresowało mnie Pańskie ogłoszenie. Jeżeli jest jeszcze aktualne to zgłaszam się jako chętna do współpracy. Opowiem coś pokrótce o sobie. Jestem dietetykiem, prowadzę własny gabinet dietetyczny. Poza tym jestem miłośniczką zdrowego odżywiania i gotowania. Prowadzę bloga o tematyce dietetyczno-kulinarnej. Zapraszam na moją stronę: www.nutristrefa.pl
Przygotowanie takiego filmu, gdzie przygotowuję coś do jedzenia byłoby świetną formą uatrakcyjnienia mojego bloga. Mogę przesłać zdjęcie mojej kuchni jeśli jest taka potrzeba. Proszę tylko o podanie maila. Mieszkam w Warszawie na Tarchominie. Jeżeli jest Pan zainteresowany to czekam na kontakt.

matys-studio
matys-studio
ponad rok temu cytuj

Hej, dzięki za odzew. Wysłałem Ci info na priv :)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć