Forum:Miejsca na lunch – Warszawa

Obserwuj wątek
marcin

marcin

25 wpisów
Ela
Ela
około 7 lat temu cytuj

Niedaleko Warszawy w drodze np. na mazury (a majówka za pasem więc pewnie większość z Was będzie w trasie) polecam zatrzymanie się w Serocku w restauracji Żuravina, uwierzcie mi nie znajdziecie takiej nigdzie indziej. Zawsze podają świeże jedzenie, bo jadłam tam nie raz, wszystko jest pyszne. No i ich stek z krokodyla jest obłędny!

xuxus
xuxus
około 7 lat temu cytuj

o matko! homar to dla mnie wykwintność ale krokodyl-błagam...na lunch...???

FrankaO
FrankaO
ponad 6 lat temu cytuj

W Wawie na lunch można skoczyć tez do Zapiecka, ja bywam w Arkadii od czasu do czasu, miła obsługa, duży wybór krajowej kuchni, jedzenie imho dobre i tanio.

annawanna121212
annawanna121212
prawie 3 lata temu cytuj

Lunch, który spełnia twoje trzy kryteria znajdziesz w multitapie Drugie Dno w centrum Warszawy. Ich lunche są w przystępnej cenie, szybko podane, no i bardzo różnorodne :) Z tego co widziałam na ich facebooku i to co sama u nich w lokalu widziałam to codziennie było coś innego. Bardzo pięknie podane, niczym w wykwintnej restauracji, no i też bardzo smaczne.

otton1213
otton1213
prawie 2 lata temu cytuj

Ja mogę polecić Bubbles Bar w centrum - lunche za 25zł, codzienne inna opcja (dwie wersje - mięsna i wege) i zawsze jest przepysznie :) Warto śledzić ich stronkę, zawsze mają wrzucone aktualne menu, więc można sobie też wcześniej sprawdzić co można tego dnia zjeść :)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć