mager
mager
prawie 8 lat temu cytuj

Lubię filmy, ale nie chodzę do kina. Ale jak ktoś ma coś naprawdę godnego polecenia to chętnie się zapoznam.
A niedługo jednak pewnie pójdę do kina na "Jesteś Bogiem". Może być niezłe.

mager
mager
prawie 8 lat temu cytuj

Ja przyjąłem inną taktykę. Zainwestowałem w naprawdę dobry sprzęt i teraz mam niemalże kino w domu :) Dlatego już nie chodzę. W domu wygodniej, hehe.

Ze smakiem
Ze smakiem
prawie 8 lat temu cytuj

Dla mnie swój urok ma raczej teatr, ale do kina też czasem pójdę ze znajomymi dla rozrywki, głównie na filmy Allena i Almodovara. Czasem też na jakieś polskie produkcje. Ostatnio byłam na 'Yumie', następny, który chcę zobaczyć to właśnie "Jesteś Bogiem" i "Zakochani w Rzymie".

mager
mager
prawie 8 lat temu cytuj

Do kina chodzę tylko wtedy, gdy mój domowy sprzęt nie jest w stanie oddać np. efektów, które są na filmie. Takiego Allena, czy Almodovara to spokojnie mogę obejrzeć w domu :) A na "Jesteś Bogiem" to muszę iść do kina, bo nie chcę czekać, aż będzie do zdobycia i obejrzenia w domu.

przenosna
przenosna
około 6 lat temu cytuj

Owszem, uwielbiam chodzić do kina. Szkoda, że to niestety dość droga rozrywka i mało kto może sobie na nią pozwolić. Ostatnio byłam na "Powstaniu Warszawskim", które bardzo mi się podobało.

zlodziejkaaksiazek
zlodziejkaaksiazek
prawie 6 lat temu cytuj

Ostatnio byłam w kinie na "Casanovie po przejściach" Woody'go Allena ;). Bardzo dobry film, szczególnie po wtopie z "Zakochani w Rzymie".

projoanna
projoanna
około 2 lata temu cytuj

Może warto reaktywować temat. Ja ostatnio byłam na "Człowieku z magicznym pudełkiem" i muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczył, a z reguły nie przepadam za takim gatunkiem.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć