Forum:Patelnia ceramiczna czy teflonowa?

Obserwuj wątek
omnomnom-blog

omnomnom-blog

27 wpisów
Sofija77
Sofija77
ponad 4 lata temu cytuj

Ceramiczna jest według mnie lepsza.
Kiedyś jak była era teflonówek, to faktycznie takiej używałam, ale przerzuciłam się na ceramikę :P
Osobiście posiadam patelnie firmy Ballarini - http://ballarinisklep.pl/produkty/patelnie-ceramiczne/ (tą największą) i jestem raczej zadowolona z pichcenia :)))

Wisienka
Wisienka
ponad 4 lata temu cytuj

Jak z większością sprzętów - zależy do czego :) Wszelkie placuszki, naleśniki, jajka czyli to co zwykle przywiera, smażę na ceramicznych, praktycznie beztłuszczowo. Do odgrzewania, odsmażania i smażenia mięs oraz kuchni tzw. "tradycyjnej" zostałam przy stalowych. Teflon jakoś nigdy się mnie nie imał.

elik
elik
około 4 lata temu cytuj

Natomiast dla mnie nie zastąpiona jest patelnia z dnem groszkowym. Lekka, do smażenia bez tłuszczu. Smażę na niej wszystko: naleśniki,placki, warzywa,mięso.

krzys1610
krzys1610
około 4 lata temu cytuj

Ja też polecam patelnię ceramiczną ! Mam ją dopiero od kilku tygodni,ale już widzę dużą różnicę między patelnią ceramiczną a teflonową.

wera1115
wera1115
ponad 2 lata temu cytuj

ja zastanawiam się nad zakupem nieco droższej. tylko zastanawiam się czy mogę uzyskać jakieś dodatkowe zniżki. Jak mogę zostać członkiem Philipiak Club?

elik
elik
ponad 2 lata temu cytuj
wera1115: ja zastanawiam się nad zakupem nieco droższej. tylko zastanawiam się czy mogę uzyskać jakieś dodatkowe zniżki. Jak mogę zostać członkiem Philipiak Club?

Ja swoją patelnię z dnem groszkowym kupiłam na raty. Jest to jakieś udogodnienie

asieja33
asieja33
około 2 lata temu cytuj

Ja ostatnio kupiłam patelnie grillową gerlacha, ale super się na niej \griluje, mięsko nawet leżące te z boku tak samo równo się piecze jak te, które leży na środku

Zaloguj się, aby odpowiedzieć